Kendinizle olan randevunuza hoşgeldiniz! 

İçeri girer girmez, ışık hüzmeleriyle sizi karşılayan camegah(dinlenme) bölümünde, üç tarafı saran sofalar ve yumuşacık yastıklar, kısa bir süre sonra yaşayacağınız benzersiz deneyimin ipuçlarını size fısıldayacak. Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasından sonra artık yapmanız gereken tek şey, konforunuz için herşeyin sunulduğu soyunma odalarında üstünüzü değiştirmek ve kendinizi natırınızın ya da tellağınızın emin ellerine bırakmak.
 

Vücudunuzun içerideki ısıya uyum sağlamasını kolaylaştırmak için kurna başında ıslandıktan sonra, sıra hamamın merkezi ve en sıcak noktası olan göbektaşında. Siz sıcak taşa uzanıp kubbeyi seyrederken, ısının etkisiyle cildiniz yumuşayacak ve kese için hazır hale geleceksiniz. İyice ısındığınızda, natırınız/tellağınız, Osmanlı kültüründe uygulanan ritüellere uygun biçimde sizi yıkamaya başlayacak. Önce ölü derilerinizden kurtulmanızı sağlayacak olan kese işlemi, ardından köpükle ovma süreçlerinden geçeceksiniz. Tüm bu işlemler bittiğinde, arzu ederseniz, kendi başınıza da hamamda vakit geçirebilirsiniz. Camegaha çıkmak istediğinizde natırınız size temiz havlular sağlayacak ve kurulandıktan sonra dinlenme salonuna yönlendirileceksiniz.

Geniş ve görkemli kubbesiyle büyüleyici bir atmosfere sahip camegahta, soğuk veya sıcak içeceklerinizi yudumlarken, vücudunuzun hararetini dindirecek zamanı kazanmış olursunuz. Gerçek geleneksel Türk Hamamı deneyiminizi gelecek dealara taşımak için planlarınız burada başlar.